Yükleniyor
NetGsm Api Ayarları
NetGsm Api Ayarları
Web paketlerimizde kullanmak üzere sms gönderim sistemini aktif hale getirebilmek için NeGsm kull..

NetGsm Api Ayarları

Web paketlerimizde kullanmak üzere sms gönderim sistemini aktif hale getirebilmek için NeGsm kullanıcıları NetGsm web panelleri üzerinde bulunan bazı ayarları yapmak zorundadırlar, bu işlemlerin en başında api ayarları gelmektedir. Aşağıda NetGsm api ayarlarınızı nasıl yapacağınıza dair bilgilendirme mevcuttur ve ilgili adımları takip ederek işlemlerinizi sorunsuz olarak yapabilirsiniz.

Bilgilendirme : Api servisi üzerinden SMS gönderebilmek için web sitenizde bulunan ayarları doğru olarak yapmanız gerekmektedir, aksi durumda SMS gönderimi sağlanamaz.

1 - NetGsm bilgileriniz ile panelinize giriş yaparak sol menüde bulunan Kullanıcı İşlemleri > Api İşlemleri menüsüne giriş yapınız.

2 - Açılan sayfada bulunan Ad, Soyad, Cep Tel, Sabit Tel, Mail alanlarını doldurarak Api için SOAP, PHP ve Diğer alanlarını CTRL tuşuna basılı tutarak çoklu olarak işaretleyiniz.

3 - Tüm bu işlemleri doğru olarak yapmanız durumunda alt alanda bulunan api onay bölümünü göreceksiniz, artık api kullanımı sağlayabilirsiniz.

 

4 - İlgili ayarları web sitenizin sms tanım alanına girmeniz gerekmektedir, panel tasarımları farklılık gösterebilir.


E-Bülten Abloneliği

Duyuru ve kampanyalarımızdan anında haberdar olun.