Makaleyaz.net Nedir? Kaliteli Web Sitesi İçeriği Hizmeti- SEO ...

Makaleyaz.net Nedir? Kaliteli Web Sitesi İçeriği Hizmeti- SEO Uyumlu Hazır Makale

SEO & İçerik

Makaleyaz.net Nedir? Kaliteli Web Sitesi İçeriği Hizmeti- SEO Uyumlu Hazır Makale

3 Nisan 2021 , Cumartesi

Makaleyaz.net Nedir? Kaliteli Web Sitesi İçeriği Hizmeti- SEO Uyumlu Hazır Makale 


Makaleyaz.net, kaliteli web sitesi içeriği almak isteyen alıcılar ve SEO uyumlu makaleler yazan satıcıların bir arada bulunduğu bir alım-satım sitesidir. Serbest zamanlı hazır makale yazan yazarlar, bu platformda yazılarını satışa sunmaktadır.

Yazarların, alıcıların rahatlıkla görebileceği profil sayfaları bulunmaktadır. Burada yazarların tecrübeleri, hazır makaleleri, referans mahiyetindeki alıcı yorumları ve puanlamalar, yazılarının 100 kelime fiyatı gibi bilgiler yer almaktadır. Makaleyaz.net hazır makalelerde tüm yazarlar için 100 kelimesi en az 1,50 TL fiyat belirlemiştir. Yazarlar 50 TL alt limite ulaştığında ödeme yapılmaktadır.

Makaleyaz.net, kurulduğu 2018 yılından itibaren giderek büyümekte ve her geçen gün alıcı ve satıcı memnuniyeti için kendisini gelişmektedir. Sitede 2021 yılı itibariyle 1000’in üzerinde yazar bulunmaktadır. Kaliteli hizmet sunmak ve yazarların üretkenliğini geliştirmek amacıyla her ayın sonunda denetleme yapılmakta ve aktif olmayan yazarların üyeliği iptal edilmektedir.

Alıcı ve satıcılar için hızlı iletişim kanalları ile destek sunmakta, her türlü gelişmeden anında haberdar etmektedir. Günlük ortalama 8 saat canlı destek imkânı sunulmaktadır. Böylece iki taraf için de oluşabilecek olası bir mağduriyetin anında giderilmesi amaçlanmış, güvenilir bir ortam sağlanmıştır.

Makaleyaz.net Blog sayfasında yayınladığı bilgilendirici içeriklerle, yeni kayıt olan üyeler ve yazarlar için kolaylık sağlamaktadır. Alıcıların gönül rahatlığıyla tercih edebileceği platformda, her bir makale özenle kopya kontrolünden geçmektedir. Bu sayede alıcılara özgün ve kaliteli hazır makale hizmeti sunulmaktadır. Yazarlar için ise SEO hakkında detaylı bilgilendirme yazıları bulunmaktadır.


Hazır Makale Alımı 


Makaleyaz.net sunmuş olduğu hazır makale satın al hizmeti ile alıcı ve satıcıyı tek bir çatı altında buluşturmaktadır. Bu sayede yazar, makalelerini kolaylıkla satabilmekte, alıcı da ihtiyaç duyduğu makaleye kolaylıkla ulaşmaktadır. Bu yönüyle Makaleyaz.net bir Marketplace (Pazar yeri) özelliği taşımaktadır.

Alıcıların, hazır makale satıl al demeden önce göz önünde bulundurması gereken en önemli husus, sisteme kayıtlı her bir yazarın yazım tarzının farklı olduğudur. Bu nedenle standart bir kalite söz konusu değildir. Ancak alınan hazır makale, web sitesinde yayınlanamayacak kadar kalitesiz ya da kopya içerik ise, alımın ardından 1 gün içerisinde site yönetimine bildirilmesi halinde, anında kredi iadesi mümkündür.

Alıcıların incelemesi için yazar profil sayfaları oldukça önemlidir. Bu sayede alıcı, hangi yazardan kaliteli içerik alabileceği konusunda fikir yürütebilmektedir. Ayrıca Makaleyaz.net yazarların makalelerine alıcı bulabilmesi için bir köprü görevi görmekte ve aracılık etmektedir. Hem yazarlar hem de alıcılar için adil bir şekilde davranmak sitenin ilkeleri arasındadır.

Alıcılar, kendi seçmiş oldukları yazarlardan hazır makale aldıktan sonra, makale hakkındaki düşüncelerini yorum olarak yazdıkları takdirde, yazarların gelişim süreçlerine destek olmakta, aynı zamanda yazarlar için referans olabilmektedirler. Makale Siparişi Ve Teklif Verme


Makale siparişi verme yalnızca Standart Üye (alıcı) içindir. Özel içerik ihtiyacı olan alıcılar, istedikleri içerik ile ilgili gerekli açıklamaları yaparak sipariş oluşturabilmektedirler. Hem siparişini istedikleri içerikler hem de hazır makaleler; tez, ödev içerikler dışında herhangi bir konuda olabilmektedir.

Alıcının sitede sipariş oluşturabilmek için belli bir miktar kredi yüklemesi yapması gerekmektedir. İçerik siparişi oluşturmak için 1 TL kadar kredi yeterli olacaktır. Ancak daha sonrasında siparişe gelen teklifler doğrultusunda, kabul edeceği teklife göre yüklenen kredi miktarının arttırılması gerekmektedir. Oluşturulan 1 sipariş, yalnızca 1 yazar içindir.

Alıcılar siparişlerine verilen teklifleri Panel sayfalarından görebilmekte ve teklifleri değerlendirebilmektedir. Siparişe teklif veren yazarların profil sayfalarını tek tek inceleyebilir, buna istinaden tercih ettiği yazarın teklifini onaylayabilmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli husus, verilen tekliflere onay verildikten sonra tekrar değiştirme gibi bir durumun söz konusu olmadığıdır. 

Standart içerik siparişi süreleri 3 gündür. Bu 3 gün içerisinde alıcı, tüm teklifleri değerlendirerek onay veya ret verebilmektedir. 3 gün sonrasında onaylanmayan teklifler sistem tarafından kapatılmaktadır. Makaleyaz.net Güvenlik ve Hizmet sayfasında, bu konuyla ilgili alıcı ve satıcı sorumlulukları hakkında detaylı bilgi mevcuttur.

Makale siparişi teklifi veren yazarlar, 1 sipariş için yalnızca 1 defa teklif verebilmektedir. Bu esnada teklif fiyatlandırması yazarın insiyatifindedir. Yazarlar teklif verdikten sonra verilen teklifi değiştiremez ya da tekrar teklif veremez. Teklifi onaylanan yazarların verilen süre içinde siparişi teslim etmesi gerekmektedir. Aksi durumda alıcı mağduriyeti site yönetimi tarafından giderilmekte ve yazara ceza puanı verilmektedir.

Makaleyaz.net makale siparişi hizmetini sunarken, alıcı ve satıcı arasında yaşanabilecek anlaşmazlık gibi herhangi bir istenmeyen durumla karşılaşıldığında, iki tarafın da hakkını korumaktadır. Dolayısıyla hem alıcı hem de satıcılar için güvenilir ve kaliteli hizmet sunmak için özen göstermektedir.


Özel Kategori Hizmeti


Özel Kategori hizmeti, sürekli olarak web sitesi içeriğine ihtiyaç duyan alıcılar için sunulan bir hizmettir. Makaleyaz.net bünyesinde oluşturduğu “Özel Yazar Ekibi” ile bu hizmetten yararlanmak isteyen alıcılar için kaliteli hizmet sunmaktadır. Müşterinin adına oluşturulan kategoride, yalnızca özel yazar ekibinin ekleyebileceği makaleler olmaktadır.

Tıpkı sipariş hizmetinde olduğu gibi, özel kategori sahibi alıcılar, isteğe bağlı makale talep edebilmektedir. Makaleyaz.net özel yazar ekibi ile iş havuzu sistemi üzerinden, alıcının talep ettiği makaleyi görebilmektedir. Bu sayede müşterinin talebiyle hazırlanmış, özgün, kaliteli ve SEO uyumlu makaleler satışa sunulmaktadır.

Özel kategoriden faydalanan alıcılar, İş Havuzu sisteminden adlarına açılan müşteri hesabından talep ettikleri makalelerin içeriğini, kelime uzunluğunu, bağlığını belirtebilmektedir. Ayrıca talep ettikleri makalenin hangi yazar tarafından yazıldığını da görebilmeleri mümkündür.

Özel kategoriden yararlanmak isteyen alıcıların, web sitelerinin ağırlıklı kategorilerine uygun talepleri olmak durumundadır. Bunun dışında istenen içeriklerin Makale Siparişi kısmından, sipariş olarak oluşturulması gerekmektedir.

Özel kategori hizmeti almak isteyen alıcılar sistem üzerinden site yönetimiyle iletişime geçebilmektedir. Sonrasında tek seferde en az 250 TL kredi yüklenmesi gerekmektedir. Krediler alıcının hesabında kullanılabilir bakiye olarak tanımlanmaktadır. Alıcının aktif bir şekilde adına açılan kategoriyi kontrol etmesi ve talep ettiği içerikleri satın alması gerekmektedir. 2 ay süreyle içerik alınmadığı takdirde özel içerik hizmeti sonlandırılmaktadır.

 

Yabancı İçerik Hizmeti


Gelişen teknoloji ile web sitesi sahipleri hedef kitlelerini genişletmek, sitelerine daha fazla kişinin ulaşabilmesini sağlamak amacıyla yabancı dilde içeriklere ihtiyaç duymaya başlamışlardır.

Makaleyaz.net sitesinin bir diğer hizmeti ise yabancı içeriklerdir. Yabancı dilde içeriğe ihtiyaç duyan alıcılar için sitede 4 farklı dilde hizmet seçeneği bulunmaktadır. Bunlar; İngilizce Hazır Makale, Almanca Hazır Makale, Rusça Hazır Makale ve Arapça Hazır Makale kategorileridir. Alıcı ihtiyacı doğrultusunda bu kategorilerden rahatlıkla hazır makale satın alabilmektedir.

Yabancı dilde içerik bulmak bir hayli zordur. Ancak Makaleyaz.net müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir platformdur. Bu nedenle uzman ve nitelikli yazarlar ile kaliteli ve özgün yabancı içerikler üretmektedir. Dolayısıyla alıcının dijital dünyada kendine daha fazla yer edinebilmesinin önünü açmaktadır.

Web sitesinin gelişimi için çaba gösteren herkes, yabancı dilde içeriklerin sitesine katkısını göz ardı etmemelidir. Özellikle İngilizce makalelerin diğer makalelere oranla çok daha fazla getirisi olduğu ve hedef kitlenin genişlemesi için oldukça büyük katkısı olduğu bilinmelidir.


image

E-Bülten Abloneliği

Duyuru ve kampanyalarımızdan anında haberdar olun.