Web Sitesi Neden Gereklidir? Web Sitesi Hakkında Ufkunuzu Açacak ...

Web Sitesi Neden Gereklidir? Web Sitesi Hakkında Ufkunuzu Açacak Öneriler

Genel Tanıtım & Yazılar

Web Sitesi Neden Gereklidir? Web Sitesi Hakkında Ufkunuzu Açacak Öneriler

15 Nisan 2022 , Cuma

Esnaf olan herkes için geleneksel ticarette şunlar artık kalıplaşmıştır:

* Cadde üzerinde ya da gelen gidenlerin çok olduğu aktif yerde olacak.

* Mümkünse dükkânın yönü yola yakın olacak.

* Çevresinde aynı alanda benzer iş yapan çok işletme olmayacak hatta hiç olmayacak.

* Vitrininde dikkat çeken tabelası, afişi, gece – gündüz dikkat çeken objeleri olacak.

* Ürünleri düzenli yerleştirilecek, nerede ne arıyorsa hemen bulacak hatta gerek duymasa bile aynı ihtiyaca hitap eden farklı ürünlerle yakın olacak.

* Geniş alanı olacak, müşteriyi dükkanda tutacak bir tasarımı, oturma & bekleme alanı olacak.


Geleneksel ticaretin değişmeyen ve dijital dünyaya da rehber olan bu ilkeleri aslında tek bir alan adı üzerinde web siteniz için de geçerli. Web sitesi sahibi olmak, amacı ticari alanda kazanç sağlamak olan tüm girişimci ve firmalar için neredeyse aynı ilkeler üzerinden düşünüp, harekete geçmek demektir.


Web sitesi neden gerekli sorusunun, birçok kaynakta da gördüğünüz yanıtlarını tek bir yazı da düzenleyecek olursak;

* Dijital dünyanın hedef kitleye erişimi, semt veya caddenizdeki dükkanınızdan çok daha yüksek ve kolay.

* İnternetin hayatımıza girişi, rekabet ortamını özellikle dijital dünyada çok daha yüksek olduğu malum. Çevrenizdeki yerleşik rakiplerinizle aynı rekabet kanalında baş edebilmeniz için web sitesi sahibi olmak en etkili çözümlerden biri.

* Ürün ve hizmetlerinizi, tek bir ekran üzerinden her gün onlarca, yüzlerce potansiyel müşterinize ekstra zahmete girmeden göstermiş ve tanıtmış olursunuz.

* Yeni ürün ve hizmetlerinizi de aynı anda web siteniz üzerinden kendinizin yapacağı güncellemelerle yine yüzlerce potansiyel müşterinizle buluşturmanız mümkün.

* Web sitesi sahibi olan işletmelerde, daha kurumsal ve ilk intibada güven hissi yaratan bir imaj olduğu gerçeği unutulmamalı.

* Ziyaretçilerin internette gezinme alışkanlıkları artık sabit bilgisayarlar yerine, mobil cihaz ve tabletlere doğru evrilmekte. O yüzden, web sitelerinde ziyaretçilerin erişim ve ziyaretlerine uygun mobil tasarımlı web sitesi özelliği olması son derece önemli. Bu tarz web siteleri sayesinde, ziyaretçileriniz ürün ve hizmetleriniz hakkında sorunsuz bilgi erişimi ve sizle kısa sürede iletişimi mümkün.

* Şimdilerde birçok işletme ve girişimci için satış potansiyeli arttırma yollarının başında gelen pazar yerleri, özellikle web siteleri ile entegre çalışabildiği için e-ticaret faaliyetlerinizde inanılmaz kolaylık ve satış performansı şansı sağlar.

* Hazır web sitesi paketleri ise, farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmaların web sitesi ihtiyaçlarını daha seri şekilde karşıladıkları için son yıllarda sıklıkla tercih edilmektedir.


Hazır Web Sitesi Paketleri

Sitemiz üzerinde satışta olan birçok hazır web sitesi yazılımı sayesinde, faaliyet alanları farklı ama amaçları aynı olan işletmeler için avantajları peş peşe sıralayan çok sayıda hazır web sitesi paketi yer almaktadır.


Hazır web sitesi paketi almanın avantajları konusunda, sizlere hem verdiğimiz hizmetlerden hem de orta ve uzun vadede fayda göreceğiniz pratik çözümlerden kısaca bahsetmek isteriz.


* Hazır web sitesi paketleri sayesinde, faaliyet gösterdiğiniz sektörlerin tüm ihtiyaçları deneyim ve araştırma sonrasında yapısal anlamda siteye entegre şekilde gelmektedir. Dinamik yapıdaki bu web sitesi paketleri, yönetim panelleri sayesinde kullanıcılar tarafından da 7/24 güncellenebilir özelliktedir.

* Ziyaretçilerin site ziyareti alışkanlıklarının son senelerde değişmesi nedeniyle, tamamı responsive (mobil uyumlu) ara yüzlere sahiptir. Bu sayede, sadece bilgisayarlar üzerinden değil mobil cihazlar ve tabletler üzerinden de sorunsuz ziyaret edilebilmektedir.

* Satın alma işlemi esnasında, kullanacağınız alan adına göre özel tekniklerle lisanslama işlemi yapılır. Yani web siteniz, size ait alan adı dışında hiçbir alan adında aktif olamaz, kopyalanarak yayına alınamaz.

* Satış sonrasında, kurulum, site yönetimi eğitimi, teknik destek hizmetlerimiz deneyimli ekip arkadaşlarımız sayesinde sorunla karşılaştığınız her an çözüme ulaşmaktadır.

* İleride var olan güncellemeler sayesinde, daha seri ve hızlı çalışan, sorunlarından arındırılmış paketlere sahip olur ve kaldığınız yerden kullanıma devam edebilirsiniz.

* Sahip olduğu yönetim panellerinde, tasarım ve içerik başta olmak üzere birçok alanda rahatlıkla değişim, kaldırma ve ekleme işlemi yapabilirsiniz. Bu sayede, ekstra web tasarımcı ücreti ve gereksinimi duymazsınız.


Hazır web sitesi yazılımı satın alarak, buraya kadarkilerden çok daha fazla avantajı yaşayarak deneyimlemek istemez misiniz?


Web Sitesi Yaptırmalı Mıyım?

Bu kadar avantaj ve bilgiden sonra, farkında olduğunuz bir sorunun yanıtını artık sizlere bırakıyoruz.

* Kurumsal imajınızın gelişimi ve popülaritesinin arttırılması,

* Ülkemizin ve Dünya’nın dört bir yanından, potansiyel müşterilere erişimi,

* Güncellenebilir yapıda bir web sitesi ile ekstra personel ve hizmet gereksinimine ihtiyaç duymamanız,

* Dijital dünyada, rakipleriniz aranızdaki rekabeti kendi lehinize çevirmeniz,


ve daha birçok sebep, web sitesi sahibi olmak konusunda yanıtın “ Evet!” olduğunu açıkça gösteriyor.


Kurumsal web sitesi yazılımı, e-ticaret yazılımı , özel web projesi yazılımı ve daha birçok alternatifi sitemiz üzerinden hemen inceleyebilir, özelliklerine göz atabilir, canlı demoları ile test edebilirsiniz.


image

E-Bülten Abloneliği

Duyuru ve kampanyalarımızdan anında haberdar olun.